ابزار کاربر

ابزار سایت


donate

همیاری به ما

همانگونه که شما استحضار دارید، تمامی آموزش ها و مقالات رایگان است. زمانی که برای تهیه این آموزش ها و مقالات، فضا و حجم هزینه هایی را به ما تحمیل می کند. تیم ما هیچ هزینه و درآمدی از این سایت ندارد و آن را فقط برای استفاده و دسترسی کاربران ایرانی خود ایجاد کرده است. پس برای برقراری و نگهداری این سایت، به کمک همه شما نیاز است. معمولا ما ایرانی ها به ندرت دست به این کار میزنیم و همیشه این وظیفه را به دیگران محول می نماییم. اما از این بی خبریم که دیگران هم همانند ما می اندیشند و در نهایت، سایت به علت کمبود منابع مالی برای تامین هزینه های هاستینگ دچار وقفه در خدمات می گردد.

امکانات linuxfedora.ir رایگان است و برای همیشه رایگان خواهد ماند. اگر روزی به کمبود منابع مالی برسیم، سایت و یا بخشی از امکانات را تعطیل می کنیم. اما آن را پولی نخواهیم کرد.

شما دوست گرامی اگر آموزش و یا مقاله خود را در اینجا یافتید و استفاده کردید، بدون هیچ اجباری، از شما دعوت می کنیم کمکی حتی در حد پنج هزار تومان به linuxfedora.ir کنید تا به حیات خود ادامه دهد.

ترویج وب سایت با بنر و رپورتاژ

برای ترویج وب سایت و شناخته تر شدن خدمات رایگان آن به کمک شما نیاز داریم. اگر وب سایت و یا وبلاگ دارید با قرار دادن بنرهای «linuxfedora» در سایت و یا وبلاگ می توانید به آن کمک کنید. و یا اینکه متن معرفی وب سایت را بصورت یک مطلب در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

پرداخت با ارز دیجیتال دوج کویین

DKRti1jxeE8quEcbKf2LbskJGWQDEibCAJ

پرداخت با ارز دیجتالی ترون

TYLejtH3cMSH7nZQyrFyEhY8MZNHWnRrMW

کاربران با بیشترین دفعات همیاری

از زمان تاسیس در سال ۱۳۹۵، کاربرانی که بیشترین تعداد دفعات و مقدار کمک به ما را داشته و موثرترین نقش در اشاعه و ترویج رایگان دانش به همگان را ایفا کرده اند به شرح زیر است:

نام یا ایمیل تعداد دفعات مبلغ(تومان)
m.m.z.—363@gmail.com 1 10000
donate.txt · آخرین ویرایش: 2021/04/27 17:07 توسط phoenix_wiki